تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

 

 

ویژگی‌ها و مشخصات فنی کانکس :


کانکس‌ها آهنی نیستند! شاید تصور عموم مردم از کانکس یک چهاردیواری آهنی باشد. اما باید گفت این تعریف بیشتر برای کانتینر مصداق دارد. بیایید نگاهی به مشخصات فنی کانکس بیاندازیم. کانکس به طور کلی از دو بخش مجزا تشکیل شده است:

_ اسکلت و شاسی
_ پوشش بدنه و سقف


سبک‌ها و روش‌های متفاوتی برای ساخت کانکس وجود دارد و این تنوع در ساخت به دو دلیل است. اولی وجود گزینه‌های زیاد برای انتخاب مصالح اولیه می‌باشد. کانکس را میتوان از طیف وسیعی از مصالح از جمله چوب، پلاستیک، فایبرگلاس، فلز و غیره ساخت. دومین دلیل کاربردهای بسیار متنوعی است که این سازه دارد.


شاسی و اسکلت کانکس :


کانکس برای انواع مصارف با طیف وسیعی از مشاغل درگیر است و به طبع روش‌های متفاوتی برای ساخت انواع کانکس وجود خواهد داشت. اما به طور کلی چیزی که در اکثر روش‌های ساخت کانکس مشترک است ساخت شاسی کف با تیر آهن و اسکلت فلزی می‌باشد که بنا به ابعاد و نوع درجه کیفی ضخامت‌ها، انواع متفاوتی از آنها بکار می رود. همچنین اتصالات در اکثر موارد به صورت جوش ممتد بوده اما در صورت نیاز قابلیت روش پیچ و مهره را نیز برای انها در نظر می‌گیرند.


پوشش بدنه و سقف کانکس :


پوشش بدنه و سقف کانکس از مصالح مختلفی مانند ورق های فولادی گالوانیزه شده، چوب، فایبرگلاس و پانل‌های پیش ساخته تولید میشود که مشتریان کانکس در هنگام سفارش محصول، می‌توانند یکی از آنها را انتخاب کنند چرا که هرکدام دارای ویژگی ها و مزایای خاص خود بوده و از لحاظ هزینه نیز با یکدیگر متفاوت هستند. صفحات دیوار و سقف کانکس‌ها معمولا از متریالی به نام ساندویچ پانل ساخته می‌شوند. اگر با ساندویچ پانل‌ها آشنایی ندارید مقاله ساندویچ پانل چیست را مطالعه کنید. ساندویچ پانل‌ها یکی از مصالح ساخت و ساز نوین هستند که کاربرد زیادی در ساخت سازه‌های پیش ساخته‌ای مثل کانکس و کیوسک دارند. این صفحات چند لایه از یک عایق ضد حرارت ساخته می‌شوند که در دو طرف آن یک لایه فلزی (معمولا از جنس گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم) وجود دارد. معمولا از ساندویچ پانل سقفی برای سقف و از ساندویچ پانل دیواری برای پوشش دیوار کانکس استفاده می‌شود.

 

 

با ما در ارتباط باشید:

شرکت کانکس کهن در زمینه ی خرید کانکس و یا فروش کانکس و همینطور خرید و فروش انواع کانتینر خدمات گسترده ای را در داخل ایران و فراتر از مرزهای ایران دارد . از این رو مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از راه های زیر با ما در ارتباط باشند :

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

> خدمت به شما افتخار ماست <

 

 

 

 

به اشتراک گذاری