تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

نمای داخل کانکس اداری :


فضای داخلی کانکس اداری به نیاز شرکت یا اداره‌ای که از این نوع کانکس استفاده می‌کند بستگی دارد. در طراحی فضای داخلی کانکس اداری باید محل استقرار پرسنل، محل تعبیه اتاق‌های اداری و حتی محل قرارگیری سرویس بهداشتی و آبدارخانه یا فضای سلف غذاخوری پرسنل با توجه به نیاز مجموعه در نظر گرفته شود.
از نکات دیگری که در طراحی فضای داخلی کانکس اداری پیش ساخته بسیار مهم است، نورپردازی داخل و همچنین محل تعبیه کلید و پریزهای برق و تلفن جهت قرارگرفتن میز کار پرسنل می باشد. استفاده از روشنایی‌ها و چراغ‌های مناسب جهت انجام مکاتبات اداری از ضروریات است.
در تنظیم فضای اداری باید طراحی به گونه‌ای انجام شود که بخش‌هایی از اداره که به یکدیگر مرتبط هستند به هم نزدیک بوده یا حتی الامکان در مجاورت هم قرار گیرند. در این صورت در رفت و آمد کارکنان هیچ تداخلی ایجاد نشده و حتی این نوع طراحی برای ارباب رجوع نیز بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود.

 

ویژگی کانکس اداری :


فروش کانکس اداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چون این نوع کانکس ها برای افرادی بکار می رود که مدت طولانی با آن سروکار دارند. باید از امکانات و تجهیزات ویژه ای برخوردار باشد. مانند سرویس بهداشتی، سیستم گرمایشی و روشنایی، سیستم امنیتی مانند دوربین مداربسته، سیستم تهویه هوا و… استفاده می شود.

بیشتر سازمان ها و شرکت های اداری، دنبال ایجاد فضایی تجاری و اداری برای کارکنان و پرسنل هستند. ساخت بنا سنتی زمان بسیار زیادی را نیاز دارد و مقرون به صرفه نیست، پس خرید کانکس اداری بهترین گزینه است.

 

 

وبسایت شرکت کانکس کهن : WWW.KOHANCONEX.COM
تلفن تماس دفتر مرکزی : 02122466030
تلفن تماس مدیر فروش : 09128606030

 

به اشتراک گذاری