تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

 

 

کانکس قابل حمل و سیار را از کجا بخریم ؟ با پیشرفت صنعت کانکس سازی در کشور تقریبا می توان گفت این صنعت نیز پا به پای ساختمان سازی و سایر پروژه های ساخت و ساز جلو می رود . و همه روزه شاهد طراحی و تولید انواع مختلف کانکس می باشیم یکی از انواع خاص کانکس , کانکس سیار یا کششی می باشد . که در زیر به توضیح این نوع کانکس می پردازیم .

 

کانکس قابل حمل چیست ؟


نوعی کانکس چرخدار است که قابلیت جابجایی آسان داشته باشد. و بتوان با استفاده از وسیله های جمل و نقل به راحتی آن را جابجا کرد . کانکس سیار به دو صورت طراحی و ساخته می شود :

استفاده از شاسی مستحکم که به وسیله چرخ لاستیکی قابلیت جابجایی به خود می گیرد. و به راحتی توسط ماشین قابل جابجا شدن را دارد.
نوع دوم نیز به صورت لولایی طراحی و ساخته می شود. که قابلیت جمع شدن را دارد و به راحتی می توان آن را جابجا کرد

 

طراحی داخلی و نمای بیرونی


یکی از کارهای سختی که در تولید کانکس قابل حمل وجود دارد طراحی نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی این نوع از کانکس ها می باشد. به ویژه برای طرح لولایی که واقعا سخت است برای همچین کانکسی بتوان دکوراسیون داخلی خاصی پیاده کرد . لذا در طراحی و ساخت نما برای این نوع از کانکس ها از ورق های گالوانیزه انعطافپذیر استفاده می شود. که به راحتی قابلیت شکل گیری را دارند همچنین از رنگ بندی های زیبا در طراحی کانکس قابل حمل استفاده می شود .

 

کانکس های سیار در کانکس کهن


گروه صنعتی کانکس سازی ما با بهره گیری از نیروهای متخصص جوان در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس توانسته است. با استفاده از متدهای روز دنیا در کانکس سازی بهترین کیفیت را در طراحی کانکس سیار برای مشتریان ارائه نماید. برای کسب اطاعات بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در کانکس کهن تماس گرفته و از مشاوره رایگان در خرید کانکس قابل حمل بهرمند شوید.

 

 

 

 

 

به اشتراک گذاری