تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

کانکس مطبوعاتی از نمونه کانکس هایی است که در سطح شهر بسیار کاربرد دارد. این کانکس ها در ابعاد مختلف و بیشتر به شکل سفارشی برای نیازهای مختلف تولید می شود.عمده نمونه هایی که از این کانکس ها دیدیم با نام دکه روزنامه فروشی و یا سوپر مارکت ها هستند که به دلیل اینکه در محیط های عمومی و شلوغ مورد استفاده قرار میگیرند باید دارای عایق حرارتی باشند و  در مقابل عوامل محیطی مقاوم میباشد.یکی از ویژگی هایی که باید برای این کانکس ها تعبیه شود پیشخوان مخصوص چیدن روزنامه و مجلات است .

درب های کشویی – تاشو

درب های کشویی – تاشو کانکس مطبوعاتی موجب می‌شود، چیدمان مناسبی برای روزنامه، مجلات، جراید و… داشته تا در نهایت دید خوبی برای مخاطب داشته و از همه مهمتر اینکه طراحی این بخش ها به صورتی است که دسترسی بهتری برای خرید محصولات فرهنگی در کیوسک مطبوعاتی دارد و نیز در ادامه بدون نیاز به پهن کردن روزنامه، مجلات و… مذکور در عابر پیاده بوده و به نوعی از سد معبر جلوگیری می‌شود.

 

کانکس مطبوعاتی

 

وجود پیشخوان

معمولاً متصدیان کانکس مطبوعاتی برای ارائه انواع روزنامه، مجلات، نشریات، محصولات فرهنگی در معابر و میادین، خیابان ها نیازمند پیشخوان خواهند بود و در نقشه طراحی این نوع از کانکس پیش ساخته، ایجاد پیشخوان یکی از ملزومات است که متخصص آن را برای مشتریان مهیا می‌سازند.

مقاوم در برابر حوادث غیرمترقبه

به جهت این که ساخت کانکس مطبوعاتی مطابق با استانداردهای ساختمان سازی کشور ساخته می‌شود و در کنار بکارگیری متریال ها و مصالح ساختمالی با کیفیت می‌توان به راحتی  مهمترین ویژگی های دکه مطبوعاتی که مقاوم در برابر رخدادهای طبیعی من جمله، سیل، زلزله، آت سوزی و … می‌باشد به معرض نمایش گذاشت.

وجود سیستم گرمایشی – سرمایشی

همه افراد فضای مسقفی همچون کانکس مطبوعاتی را بنا می‌سازند تا برخی از نیازهای اولیه آنان برطرف شود و از همه مهمتر تحت هر شرایطی در آن احساس امنیت و آرامش نماید. با توجه به این نکته مهم، کارشناسان اهل فن ما در کیوسک مطبوعاتی محیطی را فراهم نمودید تا در کنار انجام فعالیت های روزانه متناسب با  انواع شرایط آب و هوایی و نیز بر حسب فصول مختلف سال بتوانید در داخل این نوع از کانکس پیش ساخته از سیستم گرمایشی – سرمایشی بهره مند شوید.

 

کانکس مطبوعاتی

 

 

به اشتراک گذاری