تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

 

در بیان انواع کانکس نگهبانی، می‌توان به این موضوع هم اشاره نمود، که این سازه پیش ساخته در کارگاه یا کارخانه به دو نوع ثابت و متحرک ایجاد می‌گردد. البته در بیشتر اوقات کاربران از نوع متحرک کیوسک نگهبان استفاده می‌نمایند. استقبال از نوع متحرک کانکس نگهبانی به جهت آن است که هر زمان که خواستار بودید می‌توانید آن را به محل دیگری انتقال دهید.

هدف از ساخت کانکس نگهبانی آن است که فرد بتواند به همه جا کنترل و نظارت کافی و کاملی داشته باشد. در این باره هم سازه‌های متعدد در ابعاد و اندازه های گوناگون در بازار وجود دارد. بدین ترتیب از این نوع کانکس پیش ساخته در مدلهای مختلف همچون کانکس نگهبانی سبک، سنگین، کیوسکی با نمای صفحات پانل ساندویچی، کامپوزیت، سایدینگ،منحنی، فانتزی، دکوراتیو و … ایجاد می‌گردد. به طور حتم زمانی که تعداد پرسنل نگهبانی آن سازمان، نهاد، مجتمع مسکونی- تجاری بیشتر باشد، ابعاد کیوسک نگهبانی هم بزرگتر ساخته می‌شود. برای توسعه فضای داخلی کانکس و افزایش امکانات آن بسته به نظر مشتری و کارفرما تغییر خواهد نمود.

 

کانکس نگهبانی

 

موارد استفاده از کانکس نگهبانی

کانکـس های نگهـبانی در جاهای زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنم :

1-ابتدای کوچه ها و محله ها : در شهرسازی مدرن امروزه به وجود نگـهبان در ورودی هر کوچه دقت بالایی می شود تا امنیت ساکنین محل و کوچه تضمین شود . و از تردد بی دلیل افراد غیر ساکن محل جلوگیری شود . لذا یکی از مهمترین مواردی که از کانکس نگهبانی بیشتر استفاده می شود در محله ها و کوچه ها است .

2-در ورودی مجتمع های مسکونی : به دلیل وجود جمعیت زیاد در مجتمع های آپارتمانی زیاد برای کنترل بهتر تردد ساکنین از نگهبان و حراست مجتمع استفاده می شود که برای استقرار آنها نیاز به کانکس نگهبانی می باشد .

3-ورودی کارخانه ها :  برای حفاظت و بالا بردن امنیت کارخانه ها و کارگاه ها در ابتدای ورودی هر یک از کانکس های نگهبانی با نما و طرح های مختلف استفاده می کنند . تا تردد کارکنان و مسئولان کاخانه را زیر نظر داشته باشند .

4-استفاده از کیوسک نگهبانی در مراکز دولتی : در اکثر مراکز دولتی برای نگهبانان از کانکس های مخصوص نگهبانی استفاده می شود .

5-استفاده از کانکس ها در زندان ها و پادگانها : در این موارد برای حراست بیشتر می توان گفت که کانکس یا کیوسک نگهبانی را به عنوان باجه حراست می توان استفاده کرد.

 

به اشتراک گذاری