تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

مزایا کانکس اداری :


_ زمان ساخت و قیمت کانکس اداری بسیار کمتر است.
_ این سازه‌ها در برابر زلزله بسیار مقاوم هستند زیرا مصالح سبکی در آنها استفاده شده است.
_ امکان جابه‌جایی وجود دارد، اگر محل شرکت شما تغییر کند با استفاده از جرثقیل و تریلی می‌توانید کانکس را جابه‌جا کنید.
_ عایق حرارتی مناسبی در این سازه‌ها به‌کاررفته است و مانع ازبین‌رفتن انرژی می‌شود.
_ بازسازی و تعمیرات با هزینه کمتری انجام می‌شود.
_ تنوع بالا در انتخاب ظاهر کانکس اداری

ادامه مطلب

 

انواع کانکس اداری :


کانکس اداری در مکان‌های زیادی استفاده می‌شود و هرکدام از آنها امکانات ویژه خود را نیاز دارند. ممکن است استفاده شما از کانکس فقط یک اتاق کار ساده باشد، شاید هم یک اتاق مخصوص جلسات مهم و بزرگ نیاز دارید. امکانات و نوع دکور به‌کاررفته در هر دوی این دو کانکس اداری متفاوت است. کانکس اداری به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شود. شما در ادامه می‌توانید ویژگی‌های هرکدام را بخوانید و نوع کانکس اداری موردنظر خود را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

کانکس کارگاهی چیست :

کانکس کارگاهی ساده ترین نوع کیوسک های پیش ساخته محسوب می شود که کاربرد آن نیز در فضا های ساخت و توسعه ، راهسازی و کارگاه های ساختمانی بوده و برای اسکان نیروهای کاری از آن استفاده می شود.در هر کارگاه ساختمانی معمولا چند نمونه یا چند دستگاه کانکس کارگاهی وجود دارد که برخی از آنها برای اتاق کارگران ، برخی دفاتر مهندسین و برخی نیز برای ارائه خدمات مانند آبدارخانه و سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

قیمت کانکس ویلایی :


برای ساخت هر بنا یا سازه ای نیاز به تهیه مصالح و متعلقات متفاوتی وجود دارد که در هنگام خرید آنها با نمونه کیفیت ها و قیمت های مختلفی مواجه هستیم. در ساخت کانکس ویلایی نیز به همین ترتیب بوده که با توجه به مشخصات فنی مختلف درجه کیفی های متفاوتی با امکانات و قیمت های مختلفی وجود دارد.به همین دلیل نمی توان قیمت یکسانی را برای تمام نوع های کانکس ویلایی در نظر گرفت از آن گذشته ابعاد نیز در قیمت تاثیر گذار بوده به این ترتیب که معمولا ابعاد بزرگتر دارای قیمت کمتری بر اساس متر مربع نسبت به سازه های کوچکتر می باشند.

ادامه مطلب

کانکس مسکونی دست دوم :


خرید و فروش کانکس های مسکونی دست دوم امروزه بسیار رواج یافته است. کانکس دست دوم یعنی کانکسی که مدتی از زمان تولید آن گذشته باشد و توسط صاحب قبلی مورد استفاده قرار گرفته باشد اما به دلایلی چون تغییر کاربری یا فروش ملک قصد دارند به عنوان کانکس دست دوم آن را به فروش رسانند.

کانکس دست دوم قیمت مناسب تری نسبت به کانکس نو دارد زیرا حدودا 30 تا 40 درصد ارزان تر است. اگر فروشنده کانکس دست دوم هستید میتوانید با شرکت های تولید کننده تماس بگیرید و امکانات و ویژگی و قیمت کانکس خود را اعلام کنید تا در صورت تمایل از کانکس بازدید کنند و آن را از شما بخرند.

ادامه مطلب

انواع مدل های کانکس ویلایی :


در یک تقسیم بندی کلی دونوع اصلی از این سازه ها می تواند وجود داشته باشد:


1. کانکس ویلایی آماده : این نوع سازه بصورت پیش ساخته و آماده برای حمل در کارخانه تولید کننده موجود بوده که شما پس از بازدید می توانید خرید و آن را در کمتر از یک روز به ملک خود انتقال و در محل نصب کنید.این سازه ها حداکثر بصورت یکپارچه دارای ابعاد 40 متر مربع بوده و ابعاد بزرگتر می بایست بصورت دوقلو یا حتی سه و چهار تکه ساخته و سپس در محل به یکدیگر متصل شوند. از مزایای کانکس ویلایی آماده می توان به نصب سریع و قابلیت جابجایی آسان آن اشاره کرد و معایب آن نیز محدودیت در طرح، ابعاد و ارتفاع بوده تا بتوان در جاده ها آن را جابجا نممود.

ادامه مطلب

مزایای کانکس ویلایی :

 

کانکس های ویلایی ظرف مدت زمان کوتاهی بسیار محبوب شدند و طرفداران زیادی پیدا کردند. این کانکس های به دلیل مزیت های زیادی که دارند تواسنته اند جایگاه نسبتا خوبی در صنعت ویلاسازی پیدا کنند. اصلی ترین دلیل استفاده از این کانکس ها این است که مقرون به صرفه هستند و در کوتاه مدت می توان آنها را اجرا نمود.
_ ساخت سازه در مدت‌زمان کوتاه و کم‌شدن هزینه‌های ساخت
_ مقاومت بالا در برابر زلزله به دلیل استفاده از مصالح سبک

ادامه مطلب

مزایای کانکس مسکونی :


_ ساخت سریع با هزینه های مناسب و دیگری قابلیت جابجای آن می باشد
_ زمان ساخت بسیار پائین و همچنین در همه شرایط قابل اجرا می باشد
_ نیازی به طی کردن مسائل مربوط به اخذ پروانه ساخت و دیگر مراحل اداری ندارد
_ بهترین گزینه استفاده برای باغ و یا ملکی که به تازه گی خریداری شده و قصد استفاده موقت از آن را دارید.

ادامه مطلب

کانکس مسکونی چیست؟


کانکس مسکونی یک سازه پیش ساخته با کاربری مسکونی است که از متریال آماده ساخته می‌شود. اجزای یک کانکس مسکونی در کارخانه تولید و در محل مورد نظر مونتاژ می‌شود. متریال استفاده شده در ساخت این سازه‌ها معمولا از مصالح پیش ساخته است.

ادامه مطلب

کانکس کامپوزیت چیست؟


کانکس کامپوزیت با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و به‌روز‌ترین مصالح ساخته می‌شود. این نوع کانکس از ورقه‌های کامپوزیت ساخته می‌شود و کاربردهای زیادی دارد. شما از این کانکس می‌توانید به‌عنوان کانکس پلیس، کانکس نگهبانی، کانکس اداری و یا به‌عنوان کانکس ویلایی استفاده کنید. نمای این نوع سازه شکیل و منحصربه‌فرد است و کاملاً از کامپوزیت مرغوب در آن استفاده می‌شود. کاربرد اصلی کانکس مدل کامپوزیت در مکان‌هایی است که مورد توجه اکثر مردم باشد. در بعضی از مکان‌ها باتوجه‌به پرستیژ کاری که دارند نوع و نمای داخلی و خارجی سازه انتخاب می‌شود. برخی از شرکت‌های خصوصی برای شناخته شدن بیشتر بر روی برندسازی خود تمرکز ویژه‌ای دارند آن‌ها می‌توانند با استفاده از این سازه‌ها برند خود را در ذهن مردم ماندگار کنند.

شرکت‌هایی که در حوزه خدمات شهری، بانکی، زیباسازی و فروشگاهی فعالیت می‌کنند اغلب در صدد استفاده از کانکس‌هایی با ظاهر شکیل و خاص هستند. از لحاظ روان‌شناسی و علم هوش تجاری در جهان، زیباسازی و برندسازی تأثیر خیلی مستقیمی روی فروش بالا دارد و برای مشتری خیلی جذاب است.

ادامه مطلب