تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس چرخدار چیست؟


عبارت چرخدار شدن کانکس اشاره به پرتابل بودن یا سیار بودن سازه‌ای دارد که برای جا به‌جایی‌های متعدد آن کانکس توسط کشنده ای با موتور قوی مثل پاترول، نیسان یا شیلتر انجام می‌شود. که کانکس چرخدار شامل چهار چرخ پیکانی، نیسانی و یا لندرووری است. که اصطلاحا دو محور به آن اطلاق می‌گردد.

ادامه مطلب

 

 

 

خصوصیات کانکس مسکونی چیست؟


تمامی امکانات رفاهی یک خانه را می توان به صورت طراحی فشرده و ارگونومیک در کانکس مسکونی با ارزان ترین قیمت پیش بینی کرد به طور مثال این گونه کانکس ها می توان شامل موارد زیر باشد:

_ اتاق خواب
_ کمد دیواری و جا لباسی
_ آشپزخانه
_ لوله کشی آب سرد و گرم
_ سینک ظرفشویی و اجاق گاز

 

 

 

ادامه مطلب

امکانات داخل کانکس‌ مسکونی :


سرویس بهداشتی و حمام :


انواع کانکس‌های مسکونی مانند کانکس‌های ویلایی یا باغی باید دارای سرویس بهداشتی باشند. در کانکس‌هایی که ابعاد به درخواست مشتری کوچک است، معمولا حمام و سرویس بهداشتی به صورت مشترک ساخته می‌شوند. اما در کانکس‌های ویلایی بزرگ حمام و سرویس بهداشتی را به صورت جدا از یک دیگر می‌سازند.

ادامه مطلب

انواع کانکس مسکونی :


کانکس‌های نگهبانی یا سرایداری :


یکی دیگر از انواع کانکس‌های مسکونی، کانکس‌هایی هستند که با هدف سرایداری یا نگهبانی ساخته می‌شوند. این کانکس‌ها از نظر امکانات در سطح پایین‌تری نسبت به کانکس‌های ویلایی قرار می‌گیرند. 

ادامه مطلب

کانکس مسکونی چیست؟


کانکس‌های مسکونی سازه‌های پیش ساخته‌ای هستند که با هدف اسکان موقت ساخته شده و در مکان‌های مختلفی قرار می‌گیرند. کانکس مسکونی می‌تواند فلزی، بتنی یا چوبی باشد.

ادامه مطلب

 

 

 

امکانات کانکس فروشگاهی :


همواره امکانات ویژه و خاصی در کانکس فروشگاهی وجود دارد که در سازه های معمولی تعبیه نمی شود چرا که نیاز به آن ندارند که از مهمترین آنها می توان به وجود کرکره های برقی جهت افزایش امنیت در این سازه ها ، نصب سایه بان جهت ایجاد سایه در قسمت بالای پنجره ها و سیستم نورپردازی جهت دیده شدن بهتر محصولات برای مشتریان اشاره کرد

 

 

 

ادامه مطلب

ویژگی‌های کانکس فروشگاهی :


ابعاد کانکس فروشگاهی :


در ساخت سازه پیش ساخته از نوع از کانکس فروشگاهی محدودیتی برای اندازه آن وجود ندارد. گاهی به سبب بزرگی ابعاد کانکس فروشگاهی به مانند فروشگاه های فصلی و …، متریال ها و ابزار مورد نیاز به محل برده و آنجا سازه تولید می‌شود. بدین صورت که قطعات را به صورت مجزا به محلی که قرار است در آن فعالیت خود را آغاز کنید برده و آنجا کارشناسان اجرایی قطعات کانکس فروشگاهی را مونتاژ می‌کنند.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس فروشگاهی :


البته تمامی کانکس های فروشگاهی عملکردی شبیه به یک سوپرمارکت نداشته و بسیاری از آنها امروزه به فروش محصولات تخصصی تر پرداخته و همین امر موجب ایجاد تنوع در این کیوسک ها چه از نظر ابعاد و چه امکانات و حتی رنگ بندی های مختلف گردیده.

ادامه مطلب

انواع کانکس فروشگاهی :


کانکس فروشگاهی سیار :


کسب و کارهایی که هر روز نیاز به جابجایی دارند اغلب از این نوع سازه ها استفاده می کنند.

این نوع از کانکس ها با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارند، با چرخ هایی که در 4 گوشه آن ها نصب میشود و با کمک اهرم های تعبیه شده در درونشان میتوانند حرکت کنند و به راحتی جابجا شوند،کانکس های فروشگاهی سیار نسبت به سایر کاربرد بیشتری دارند

ادامه مطلب

کانکس فروشگاهی چیست؟


کانکس فروشگاهی یا همان کیوسک و دکه های فروشگاهی نوعی از کانکس بوده که معمولا مثل یک سوپرمارکت کوچک در محیط های شهری عمل کرده و اقلام مورد نیاز شهروندان را تامین و در اختیاز آنها قرار می دهد.

ادامه مطلب