تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کانکس چرخدار چیست؟


کانکس چرخ دار همان طور که از نامش پیداست، یک سازه پیش ساخته می باشد که دارای چرخ و محور است و قابلیت جابجایی، سکونت و حمل و نقل افراد و تجهیزات را فراهم می کند. 

ادامه مطلب

تفاوت‌ کانتینر با کانکس :


کانتینر و کانکس تقریبا روش ساخت مشابهی دارند ولی از طرفی دو چیز کاملا متفاوت هستند. به دلیل اینکه این دو سازه اغلب به جای هم اشتباه گرفته می ‌شوند لازم دانستیم در این بخش به شرح تفاوت این دو بپردازیم. 

ادامه مطلب

انواع کانتینر :


کانتینر در انواع مختلفی تولید می ‌شود که هر نوع برای یک کاربرد خاص مورد استفاده قرار می ‌گیرد. اما باید به این نکته دقت شود که تمامی اصول استاندارد بین ‌المللی نظیر اندازه، وزن، وزن قابل تحمل توسط کانتینر، نحوه ساخت، نوع آلیاژهای مورد استفاده، تعداد درب ‌ها، روش محکم کردن درب ‌ها و غیره می ‌بایست رعایت شود.

ادامه مطلب

 

 

 

کانتینر چیست؟


کانتینر محفظه‌ی فلزی، مستحکم و امنی است که دارای شکل و ابعاد استانداری می‌باشد. این محفظه، برای جابجایی کالا‌های مختلف، بدون نیاز به تخلیه و بارگیری مجدد در بین مسیر، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

 

ادامه مطلب

برای سفارش یک کانکس حفاظ دار باید به موارد زیر دقت داشته باشید :


_عایق بودن در برابر الکتریسیته ساکن
_عایق بودن برای جلوگیری از اتش سوزی احتمالی

ادامه مطلب

 

 

 

امکانات کانکس مدیریتی :


کانکس مدیریتی می بایست دارای فضایی برای قرار دادن میز منشی و فضای انتظار برای مراجعه کنندگان باشد تا زمانی که هم زمان چند نفر قصد ملاقات با مدیر را دارند بتوانند در این فضای انتظار مدتی را صبر کرده تا شرایط ملاقات فراهم شود.

 

 

 

ادامه مطلب

مزایای کانکس فانتزی :

اول از همه استفاده از کانکس فانتزی به دلیل تغییرات گسترده ای که در شکل و ساختار شهر ها و ساختمان ها ایجاد شده نوعی ضرورت بوده و دیگر نمی توان صرفا با استفاده از دکه های آهنی و ساده که سابقا برای انواع کاربری ها مورد استفاده قرار می گرفت در این مورد رفع رجوع کرد و طراحی کانکس با ویژگی ها و امکانات اختصاصی امری ضروری بوده همانطور که ساختار سوپر مارکت ها و فروشگاه ها، خودرو ها و حتی سبک پوشاک افراد تغییر کرده.

ادامه مطلب

انواع نمونه های کانکس های فانتزی :

مدلهای کانکس فانتزی شامل نمونه های مختلفی از جمله خرید کانکس ویلایی ، اداری ، کانکس فانتزی برای خدمات اجتماعی، کانکس فانتزی خدمات بانکی، کانکس فانتزی حراستی، کانکس فانتزی فروشگاهی و…. می باشد .

 

ادامه مطلب

 

 

 

ساخت کانکس مدیریتی :


در هنگام طراحی و ساخت کانکس مدیریتی توجه به نوع کاربری و شرایط استفاده آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا بتوان از آن به عنوان یک دفتر کار و به نوعی چشم یک مجموعه استفاده کرد

 

 

 

ادامه مطلب

انواع کانکس های نگهبانی :


کانکس نگهبانی سبک:


یکی از موارد استفاده این نوع از کانکس نگهبانی که شاید بسیار هم به چشم دیده باشید، در کنار ساختمان های در حال ساخت یا نیمه کاره است. فرد برای کنترل (نوع و تعداد) مصالح و همچنین ادواتی که به کارگاه عمرانی– ساختمان سازی وارد و خارج می‌شود از داخل کانکس نگهبانی همه چیز را مورد بررسی قرار می‌دهد.

ادامه مطلب