تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کاربرد های کانکس کارگاهی :


کانکس های کارگاهی دارای کاربردهای متنوعی هستند در این قسمت تعدادی از کاربردهای این نوع از کانکس ها را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم:

_ پروژه های راه سازی
_ اسکان موقت کارگران
_ مورد استفاده در مناطق جنوبی و پروژه های شرکت های نفتی
_ استفاده در پروژه های معدن و پروژه های حفاری

ادامه مطلب

مهمترین مزایای کانکس کارگاهی :

کم هزینه بودن / صرفه جویی در زمان ساخت / جلوگیری از هدر رفتن انرژی / قابلیت جابجایی کانکس کارگاهی / کاربرد کانکس کارگاهی و...

ادامه مطلب

کانکس کارگاهی دست دوم :


در برخی موارد با اتمام عملیات عمرانی و یا ساختمانی سازه هایی که در ابتدا برای تجهیز کارگاه تهیه شده بود باید به محل دیگر منتقل و یا به عنوان دست دوم بفروش برسند.برخی از خریداران نیز برای کاهش هزینه های اولیه در همان ابتدا به دنبال کانکس کارگاهی دست دوم می روند که این روند باعث بوجود آمدن بازار خرید و فروش کانکس دست دوم در بین خریداران و مصرف کنندگان سازه های پیش ساخته شده است. تولید کنندگان این سازه ها مانند گروه مهندسین راه کوشش نیز معمولا سازه های تولیدی خود را از خریداران پس از استفاده خریداری کرده و برای فروش به عنوان دست دوم عرضه می دارد.در این حالت بخشی از هزینه های اولیه ای که خریدار برای تهیه این سازه ها انجام داده است به او بازگشته می شود.

 

ادامه مطلب

 

 

 

مزایای خرید کانکس کارگاهی :


ساختن یک محل برای اسکان افراد در مدت‌زمان کوتاهی انجام می‌شود و در مقایسه با اتاقک‌های سنتی، هزینه خیلی کمتری را باید انجام دهید.
در این سازه‌ها از مصالح سبک استفاده شده است و در برابر زلزله مقاومت بالایی دارند.
کانکس کارگاهی امکان جابه‌جایی دارد و اگر پروژه ساختمانی به پایان رسید شما می‌توانید با کمک جرثقیل، سازه را جابه‌جا کنید.

 

 

 

ادامه مطلب

ویژگی های کانکس کارگاهی :

نوع اتصالات کانکس کارگری / قیرپاشی / مقاوم بودن و دوام سازه / کف کانکس / دیواره  / درب و پنجره کانکس کارگری

ادامه مطلب

انواع کانکس کارگاهی : 

کانکس کارگاهی یخچالی(پانلی) / کانکس کارگاهی سبک / کانکس کارگاهی سنگین / کانکس کارگاهی چرخدار

ادامه مطلب

کانکس کارگاهی :


یکی از انواع کانکس ها، کانکس کارگاهی است که معمولا در پروژه ها برای استقرار نیروی کارگری، تکنیسین، مهندسین و مدیریت و تمامی افراد که در ساخت پروژه سازمانی یا دولتی فعالیت دارند، استفاده می شود. بهترین و مهمترین مزیت این کانکس ها قابلیت جابجایی است که که به راحتی قابل حمل به محل پروژه های دیگر است.

ادامه مطلب

مشخصات فنی کانکس چرخدار :


ابعاد : کانکس چرخدار در ابعاد معینی ساخته می شود که به عرض 2.40 و طول 3 متر بزرگترین نوع کانکس کاروان پیش ساخته می باشد که قابل حمل است
نمای بیرونی: بسیار متنوع
نمای داخلی: اغلب از جنس pvc با روکش چوب یا طرح های رنگی میباشد که با استفاده از پیچ به استراکچر سازه متصل میشود

ادامه مطلب

نکات ایمنی در هنگام جابجایی کانکس چرخدار :


چند نکته بسیار مهم در هنگام استفاده و جابجایی کانکس چرخدار وجود دارد که لازم دانستیم تا اینجا به آنها اشاره کنیم تا از وقوع حوادث احتمالی در جاده ها یا پروژه ها جلوگیری شود.

ادامه مطلب

تفاوت کانکس چرخدار و کاروان :


بطور کلی سازه پیش ساخته ای که بر روی چرخ قرا می گیرد را کانکس چرخدار می گویند ، حال این کانکس از هر نوعی که می خواهد باشد.در واقع کانکس چرخدار تمامی موار را شامل می شود اما کاروان خود یک کانکس چرخداری است که برای کاربری خاصی تجهیز و طراحی شده است.

ادامه مطلب