تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

مزایای استفاده از کانکس نگهبانی :


برای ایجاد و ساخت کانکس نگهبانی دو روش کلی وجود دارد که یکی به روش سنتی و با مصالح بنایی بوده که می توان کانکس نگهبانی را ساخته و استفاده نمود و دیگری استفاده از کانکس می باشد.

ادامه مطلب

کاربرد کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی در پروژه های عمرانی، شرکت ها یا ارگان های دولتی، معابر عمومی و مکان هایی که نیاز به مراقبت، کنترل ورود و خروج و حراست دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در مواردی که پروژه ها نیمه تمام بوده و نیاز به مکانی جهت حفاظت از مصالح و یا سرپناهی برای نیروهای انسانی باشد، بهترین گزینه کانکسهای از پیش ساخته نگهبانی ست که در زمانی کوتاه نصب شده و مقرون به صرفه نیز می باشند.

ادامه مطلب

انواع کانکس نگهبانی :


کانکس نگهبانی ساده سنگین :


اگر به دنبال یک کانکس نگهبانی مقاوم با قیمت مناسب هستید که سالیان سال آن را مورد استفاده قرار دهید پیشنهاد ما به شما این محصول بوده ، اگر چه دارای ظاهری ساده اما استراکچر و کیفیت مصالح بکار رفته در آب بسیار بالا بوده که طول عمر سازه را تضمین می نماید

ادامه مطلب

کانکس نگهبانی چیست ؟


کانکس نگهبانی کانکسی است با انواع نما و طرح برای حراست , دیدبانی و نگهبانی بخشی از یک سیستم و سازمان مورد استفاده قرار می گیرد . کانکس نگهبانی طوری طراحی می شود که فرد نگهبان وقتی در کانکس نگهبانی مستقر می شود به راحتی بتواند به تمام اطراف تسلط داشته باشد . تا بتواند به راحتی حراست و نگهبانی خود را انجام دهد .

ادامه مطلب

تفاوت کانکس های ویلایی با ویلاهای سنتی :


مهمترین تفاوت این است که کانکس های ویلایی قابلیت جا به جایی دارند ولی ویلاهای سنتی این قابلیت را ندارند.
کانکس های ویلایی سریع تر از ویلای سنتی ساخته می شوند و با توجه به میل و سلیقه مشتری کانکس ویلایی ساخته میشوند.
ویلای سنتی به طور معمول یک تا دو سال زملن میبرد تا ساخته شوند و شما هزینه اضافه زیادی صرف نگهبان کارگر مصالح ساختمانی و هزینه های دیگر خواهید کرد. در صورتی که کانکس های ویلایی بین بیست روز تا دو ماه طول میکشد تا ساخته شوند و این اتفاق از هزینه های اضافی جلوگیری میکند.

ادامه مطلب

مزایای کانکس ویلایی :


_ ساخت سازه در مدت‌زمان کوتاه و کم‌شدن هزینه‌های ساخت
_ مقاومت بالا در برابر زلزله به دلیل استفاده از مصالح سبک
کانکس لوکس ویلایی قابلیت جابه‌جایی دارد و اگر شما از محل خود خسته شده‌اید می‌توانید خانه خود را تغییر دهید.
_ این سازه‌ها عایق حرارتی مناسبی دارند و انرژی شما از بین نمی‌رود.
_ امکان بازسازی راحت و کم‌هزینه

ادامه مطلب

 

 

 

کانکس ویلایی چیست :


کانکس ویلایی یک بنای مسکونی به مانند یک خانه بوده و دارای تمامی امکانات مورد نیاز برای سکونت می باشد.در واقع تفاوت اصلی آن با خانه های سنتی در نوع مصالح بکار رفته در ساخت آنها بوده که باعث بوجود آمدن مزایای زیادی از جمله قابلیت جابجایی بنا ، مقاومت بیشتر در برابر زلزله ، تنوع در طراحی و سرعت بالای ساخت آنها گردیده است. 

 

 

 

ادامه مطلب

 

 

 

انواع مدل های کانکس فانتزی :


کانکس فانتزی اداری :


استفاده این نوع کانکس ها در ادارات و کارخانجات رواج بسیاری دارد . در مواقعی که سازمان ها احتیاج به فضای اداری بیشتری برای کارمندان در پروژه های خارج از محدوده خود دارند، و همچنین هنگام احداث دفتر فروش جدید از کانکس های فانتزی به سبک اداری استفاده میکنند. لوکس و زیبایی های ظاهری برای آنها بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل از کانکس های ساده و قدیم تر استفاده نمیکنند.

 

 

 

ادامه مطلب

ویژگی های کانکس فانتزی :


سیار و متحرک بودن :


به خاطر این ویژگی شما میتوانید به راحتی کانکس را از جایی به جای دیگر منتقل کنید. البته این ویژگی برای کانکس های کوچکتر بهتر است. در صورتی که قصد ساختن کانکسی با ابعاد بزرگتر هستید می توانید فقط قسمت های مختلف آن را انتقال دهید.

ادامه مطلب

انواع کانکس های فانتزی :


مدلهای کانکس فانتزی شامل نمونه های مختلفی از جمله خرید کانکس ویلایی ، اداری ، کانکس فانتزی برای خدمات اجتماعی، کانکس فانتزی خدمات بانکی، کانکس فانتزی حراستی، کانکس فانتزی فروشگاهی و…. می باشد .

ادامه مطلب