تلفن: 02122466030 شماره همراه : 09128606030
info@kohanconex.com

کاربرد کانکس چرخ دار :


_ مناسب جهت مراکز امداد و نجات جاده ای و کانکس هلال احمر
_ مناسب برای فروشگاه های مواد غذایی و فست فود و لوازم مصرفی
_ مناسب جهت حمل و نقل و استفاده به عنوان سوئیت سیار در مکان های تفریحی و گردشی
_ مناسب برای مکان های آموزشی و کلاس های مدرسه کوچک که از کانکس چرخ دار میتوان استفاده کرد
_ کانکس چرخدار در مناطق صعب العبور و محروم به عنوان خانه های بهداشت و اورژانس نیز کاربرد دارد

ادامه مطلب

انواع کانکس چرخدار :

کانکس چرخدار کارگاهی / کانکس چرخدار پلیس  / کانکس چرخدار فروشگاهی / کانکس چرخدار فست فود / کانکس چرخدار ساندویچ پانل / کانکس چرخدار توریستی 

ادامه مطلب

کانکس چرخدار چیست؟


عبارت چرخدار شدن کانکس اشاره به پرتابل بودن یا سیار بودن سازه‌ای دارد که برای جا به‌جایی‌های متعدد آن کانکس توسط کشنده ای با موتور قوی مثل پاترول، نیسان یا شیلتر انجام می‌شود. که کانکس چرخدار شامل چهار چرخ پیکانی، نیسانی و یا لندرووری است. که اصطلاحا دو محور به آن اطلاق می‌گردد.

ادامه مطلب

 

 

 

خصوصیات کانکس مسکونی چیست؟


تمامی امکانات رفاهی یک خانه را می توان به صورت طراحی فشرده و ارگونومیک در کانکس مسکونی با ارزان ترین قیمت پیش بینی کرد به طور مثال این گونه کانکس ها می توان شامل موارد زیر باشد:

_ اتاق خواب
_ کمد دیواری و جا لباسی
_ آشپزخانه
_ لوله کشی آب سرد و گرم
_ سینک ظرفشویی و اجاق گاز

 

 

 

ادامه مطلب

امکانات داخل کانکس‌ مسکونی :


سرویس بهداشتی و حمام :


انواع کانکس‌های مسکونی مانند کانکس‌های ویلایی یا باغی باید دارای سرویس بهداشتی باشند. در کانکس‌هایی که ابعاد به درخواست مشتری کوچک است، معمولا حمام و سرویس بهداشتی به صورت مشترک ساخته می‌شوند. اما در کانکس‌های ویلایی بزرگ حمام و سرویس بهداشتی را به صورت جدا از یک دیگر می‌سازند.

ادامه مطلب

انواع کانکس مسکونی :


کانکس‌های نگهبانی یا سرایداری :


یکی دیگر از انواع کانکس‌های مسکونی، کانکس‌هایی هستند که با هدف سرایداری یا نگهبانی ساخته می‌شوند. این کانکس‌ها از نظر امکانات در سطح پایین‌تری نسبت به کانکس‌های ویلایی قرار می‌گیرند. 

ادامه مطلب

کانکس مسکونی چیست؟


کانکس‌های مسکونی سازه‌های پیش ساخته‌ای هستند که با هدف اسکان موقت ساخته شده و در مکان‌های مختلفی قرار می‌گیرند. کانکس مسکونی می‌تواند فلزی، بتنی یا چوبی باشد.

ادامه مطلب

کانکس فروشگاهی دست دوم :


شاید یکی از راهکار های منطقی برای کاهش ریسک راه اندازی یک کسب و کار تجاری در کانکس مغازه ای این است که یک سازه و کانکس دست دوم خریداری کنیم. این مورد بارها از ما پرسیده می شود که آیا خرید سازه کار کرده در این مورد مناسب هست یا خیر و یا اینکه از کجا کانکس فروشگاهی دست دوم خریداری کنیم.

ادامه مطلب

 

 

 

امکانات کانکس فروشگاهی :


همواره امکانات ویژه و خاصی در کانکس فروشگاهی وجود دارد که در سازه های معمولی تعبیه نمی شود چرا که نیاز به آن ندارند که از مهمترین آنها می توان به وجود کرکره های برقی جهت افزایش امنیت در این سازه ها ، نصب سایه بان جهت ایجاد سایه در قسمت بالای پنجره ها و سیستم نورپردازی جهت دیده شدن بهتر محصولات برای مشتریان اشاره کرد

 

 

 

ادامه مطلب

مزایای کانکس فروشگاهی :


استفاده از کانکس فروشگاهی مزایای مختلفی داشته که همیشه باعث گردیده تا نمونه های مختلفی از آن طراحی و تولید شود که مهمترین آنها اشتغال زایی و ایجاد درآمد بوده آنهم از منابعی که بجز استفاده از دکه مغازه ای هیچ راکار دیگری وجود نداشته و علاوه بر آن در صورت عدم برآورده کردن انتظارات صاحبان کسب و کار یا بوجود آمدن مشکلاتی نظیر تداخل در امر عبور و مرور افراد این امکان برای آنها وجود دارد که مغازه خود را در کمتر از چند ساعت جابجا نموده و در محل جدید فعالیت خود را شروع کند بدون اینکه نیاز به چیدمان و دکوراسیون جدید و دیگر پیش زمینه های شروع فعالیت داشته باشند، چیزی که در مغازه یا واحد های تجاری میسر نیست.

ادامه مطلب